Wystartowały zapisy do 7. Mróz Śrem Półmaratonu!

Zapisy do 7. Mróz Śrem Półmaratonu właśnie wystartowały!

Kolejna edycja Śremskiej połówki ponownie odbędzie się w niedzielę – 17 czerwca 2018, start o godzinie 09:00! Sprawdzajcie nasz profil facebook ponieważ z dnia na dzień przybywać będzie informacji na temat biegu! Niedługo ogłosimy kolejne szczegóły dotyczące zawodów.

Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w 7. Mróz Śrem Półmaratonie 🙂 Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej:

ZAPISZ SIĘ!

„Jeżeli lubisz bardziej kameralne imprezy biegowe to zapraszamy do nas – trasa z atestem, wzorowa organizacja i brak ścisku podczas pokonywania kolejnych kilometrów oraz powtarzająca się od pierwszej edycji „tropikalna pogoda”, która weryfikuje przygotowanie do zawodów niejednego biegacza to cechy, które wyróżniają nasz bieg. W tegorocznej edycji  półmaratonu biegacze będą mieli do pokonania nową trasę, miejsce startu, tym razem z ulicy Staszica w Śremie – okolice obiektu sportowego. Pozostała część trasy, zamyka się w jednej pętli a dokładny jej przebieg udostępnimy po wykonanym ateście, który ma odbyć się pod koniec marca!  Na trasie jak zawsze dodatkowe punkty nawadniania oraz kurtyny wodne czyli elementy, które są niezbędne podczas czerwcowych zawodów.” 

Dyrektor biegu – Daniel Cicharski.

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy.