„Szybka 2”

W dniu największego święta biegowego w Śremie podczas „7 Mróz Śrem Półmaratonu” Śremski Sport zaprasza wszystkich tych, dla których dystans 21 km to zbyt wiele, na bieg towarzyszący pn. „Szybka 2”!


Start biegu odbędzie się zaraz po starcie półmaratonu czyli ok. godz. 9:15, a uczestnikami mogą zostać wszystkie osoby, które w dniu biegu ukończyły 12 lat i którzy poradzą sobie z dystansem 2 km z + . Pomiar czasu będzie prowadzony przez firmę DATA SPORT, za pomocą profesjonalnych chipów umieszczonych w numerach startowych. Zapraszamy przede wszystkim młodzież jak i dorosłych z okolic Śremu, ale także wszystkich przyjezdnych gości z dalszych rejonów Polski, którzy razem z maratończykami odwiedzą nas tego dnia!

 

Start: 9:15

Dystans: 2km+

Koszt: 15 zł

 

Zamiast bezczynnie czekać na „swojego biegacza” zmierz się z Szybką 2! Na pewno zdążycie dobiec do mety i kibicować „swoim maratończykom” ponieważ start i meta znajduje się w miasteczku biegowym, a limit czasu 30 min zapewnia , że wystartować może każdy kto choć trochę rekreacyjnie biega. Do startu zachęcamy głównie młodzież szkolną – zobaczymy kto będzie najszybszym biegaczem w poszczególnych kategoriach, z pewnością czeka nas ciekawa rywalizacja!