Wyniki konkursu – Trasa Śrem Półmaraton

Dziękujemy wszystkim za odpowiedzi, które nie tylko dały nam pomysły na nową trasę, ale również zwróciły uwagę na sprawy organizacyjne! 🙂 Według ankiety 55.8% osób jest za zmianą trasy Półmaratonu na kolejne 5 lat, natomiast pozostała część chciałaby zostać przy naszej stałej, wymagającej trasie, która jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza przy tropikalnych temperaturach jakie nam do tej pory towarzyszyły. Przed nami trudne podjęcie decyzji, a tymczasem serdecznie zapraszamy na kolejny bieg już 28 maja, który odbędzie się podczas Majówki rowerowo-biegowej w Parku Puchalskiego! Liczymy na Wasze przybycie, ponieważ będzie to idealna okazja na jeden z ostatnich „wspólnych” treningów przed tegorocznym Śremskim Półmaratonem.

Zestaw dla sportowca, w skład którego wchodzą: Aminokwasy BCAA firmy ActivLab, ręcznik sportowy, shaker oraz baton proteinowy, ufundowany przez partnera biegu – 77sport wygrywa Radosław Ludzkowski odpowiadając:

Wasza trasa potrafi zweryfikować czy zawodnik solidnie się przygotował do biegu czy liczy na szczęście. Tropikalne upały i bardzo ciekawy profil trasy stawia Śrem w czołówce „trudnej ulicy”. Jest również wyznacznikiem jakości przygotowania organizmu do takiego wysiłku, gdyż każdy dobry wynik uzyskany na tej trasie przełoży się na jeszcze lepsze wyniki w dalszej perspektywie biegowej.

Zwycięzcę prosimy o zgłoszenie się do sklepu 77sport znajdującego się w Obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Godziny otwarcia: Poniedziałek, Środa, Piątek – 12.00-19.30; Wtorek, Czwartek – 10.00-17.30

12921853_906152342830294_782924496_o