Wraz z Runner’s Power pomóż poszkodowanej rodzinie z Mełpina!

Grupa Runner’s Power powstała z potrzeby propagowania biegania jako zdrowego stylu życia. Stowarzyszenie liczy ok. 40 uczestników, są tam zarówno bardzo doświadczeni maratończycy jak i początkujący biegacze, którzy spotykają się na wspólnych treningach i uczestniczą w licznych biegach: od małych lokalnych, na krótkich dystansach do największych maratonów i ultra maratonów rozgrywanych w Polsce i innych krajach Europy.

W najbliższą niedzielę (13.03.2016) będziecie mieli szansę wesprzeć biegaczy z Runner’s Power w organizowanym przez nich biegu charytatywnym, który odbędzie się w Parku Miejskim im. Puchalskiego w Śremie. Grupa zainicjowła wydarzenie, niosąc pomoc rodzinie z Mełpina ktorej dom został doszczętnie zniszczony w pożarze (więcej informacji na plakacie poniżej).

Nas również cieszy fakt, iż w tym roku „Runnersi” pojawią się na starcie 5. Mróz Śrem Półmaratonu nie tylko jako pacemakerzy, ale jako zawodnicy z aspiracjami na zwycięstwo. Już dziś dziękujemy wszystkim członkom Runner’s Power za włączenie się do organizacji biegów – nie tylko śremskich półmaratonów, ale również tych mniejszych! Do zobaczenia na starcie!

Pomóż rodzinie z Mełpina!