PACEMAKERZY – 6. Mróz Śrem Półmaraton

Jak co roku prezentujemy Wam grupę Pacemakerów, którzy pomogą Wam osiągnąć wyznaczone przez Was czasy na tegorocznym śremskim półmaratonie 🙂

Szukajcie na starcie żółtych baloników – na czasy 1:35, 1:40 i 1:50,
natomiast niebieskich – dla czasów 2:00 i więcej 🙂

 

PACEMAKERZY NA 1:35


Krzysztof Ignaszewski

Biega regularnie od  2013 roku. Do tej pory przebiegł 3 maratony, kilkanaście półmaratonów i ponad 30 biegów na 10 kilometrów. Jego najlepsze  wyniki to maraton 3h 14min, półmaraton 1h 24min oraz 10km 39,04. Bieganie dla Krzysia jest odskocznią i formą ładowania akumulatorów.Michał Chudziński

Trenuje bieganie od 3 lat. Wcześniej grał w piłkę nożną. W tym roku ma trochę problemów zdrowotnych. Jego najlepsze  wyniki to: maraton – 3h 15min; półmaraton – 1h 25min;  10 km – 37:50. Z zawodu Michał jest ratownikiem medycznym – więc biegnąc od startu do mety przy nim możesz czuć się bezpieczniej 🙂

 

Obydwoje zapraszają do wspólnego biegu, postarają się, aby było bezpiecznie, szybko, łatwo i przyjemnie 🙂

 

PACEMAKER NA 1:40


Marek Matuszewski

Biega regularnie od 7 lat. To doświadczony ultra-maratończyk górski – ma zaliczonych 4 biegów przeszło 100 kilometrów, oraz krótszych, ale bardzo wymagających triali górskich tj. Bieg Granią Tatr czy 4xBabia Góra. Jego najlepsze wyniki to: maraton – 3h 17min; półmaraton – 1h 29min;  10 km – 39:41.

Choć ma już 45 lat, to znajomi w pracy uważają, że Marek jak siedzi to chodzi, a jak chodzi to biega. Sport przewija się cały czas przez jego życie, wcześniej grał w piłkę, uprawiał kolarstwo MTB, dobrze gra w kręgle, a teraz uwielbia biegać w teamie ze swoją żoną Gosią szczególnie po górach.

Z nim możesz liczyć na pobicie swojej „życiówki”.

Michał Leszczyński

 

PACEMAKERZY NA 1:50


Andrzej Matyja

Biegi stały się jego pasją 8 lat temu. Przebiegł wszystkie dotychczasowe edycje śremskiego półmaratonu. Był na tej trasie kilka razy „Balonikiem”. Do tej pory przebiegł 2 maratony, kilkanaście półmaratonów i kilkadziesiąt biegów na 10 kilometrów. Jego najlepsze  wyniki to maraton 3h 42min, półmaraton 1h 29min oraz 10km 39,22.


Maciej Skrzypczak

Biega od 4 lat, natomiast pod okiem trenera Zbyszka Okoniewskiego dołączył do grupy biegowej Runner’s Power rok temu. Po dwóch miesiącach wspólnego trenowania, pobiegł pierwszy swój półmaraton – 5 Mróz Półmaraton Śrem osiągając wynik 1:43. Jego rekordy życiowe to: 10km 41:03, rekord w półmaratonie 1h 34min. Bieganie jest dla niego jest kolejną porcją adrenaliny, odskocznią od codziennych spraw oraz okazją do spotkania się z bardzo fajnymi ludźmi…

 

W tej parze „Baloników” możesz liczyć na profesjonalizm Andrzeja i pracowitość Macieja.

 

PACEMAKERZY NA 2:00


Hubert Rzyha

Bieganie to jego pasja od 7 lat. Kilkukrotnie pacemarkerował na śremskiej połówce. On tak jak i Marek uwielbia biegać w górach, chyba dlatego, że inną pasją jest wspinaczka. Tydzień po półmaratonie wystartuję we Włoszech na dystansie 120km LAVAREDO ULTRA TRAIL. Jego najlepsze  wyniki to maraton 3h 35min, półmaraton 1h 36min oraz 10km 43,06. Również zaliczył wszystkie edycje ½ maratonu śremskiego.


Maciej Dziechciowski

To doświadczony biegacz, który pojawia się na trasach biegowych od 6 lat. Tak jaki i Hubert zaliczył wszystkie edycje śremskiego półmaratonu, na którym biegał już jako Balonik. Jego najlepsze  wyniki to maraton 3h 35min, półmaraton 1h 32 min 44 s oraz 10 km 40 min 35 s..

 

Ta para pacemerkerów zna trasę półmaratonu na wylot, bo przebiegli ją przez lata treningów kilkadziesiąt razy. Z nimi na pewno uda Ci się dotrzeć na metę w zaplanowanym czasie.

 

PACEMAKERZY NA 2:10


Wioleta Matyja

Biega od trzech lat, a w tym roku po zimowych regularnych treningach jest w życiowej formie, a jej najlepsze wyniki to maraton 4h 08min, półmaraton 1h 50min oraz 10km 48,41.

Gosia Matuszewska

Biegaczka z dużym doświadczeniem – również w biegach górskich. W tym roku chce przebiec w lipcu swoje pierwsze 110 km z Krynicy Zdrój do Lądka Zdrój. Jej najlepsze wyniki to maraton 3h 58min, półmaraton 1h 48min oraz 10km 48,49. Gosia zaliczyła wszystkie dotychczasowe edycję śremskiego półmaratonu.

 

To chyba najbardziej wesoła para pacemerkerów. Obie dziewczyny na treningach są najbardziej rozgadane i wesołe co wcale nie oznacza, że nie przepracowują ich na 100%. Ich świetne poczucie humoru sprawi, że z uśmiechem na ustach dobiegniesz do mety.

 

PACEMAKER NA 2:15


Ryszard Mitmański

Całe życie związany jest ze sportem. Najpierw był reprezentantem szkoły, dzielnicy Poznań-Jeżyce i miasta Poznania w różnych dyscyplinach. Przez 17 lat pracował w szkołach w Poznaniu, Grzybnie i Śremie jako nauczyciel WF. Po zakończeniu pracy w szkole brał aktywny udział w śremskich halowych amatorskich ligach siatkówki i piłki nożnej. Biega od 2008 roku, a członkiem Runner’s Power jest od powstania stowarzyszenia 🙂