Drogi Biegaczu, pomóż zwierzakom ze schroniska w Gaju!

UWAGA BIEGACZE !!!

Kilka dni po biegu otrzymaliśmy ciekawą wiadomość na naszym profilu facebookowym, z którą warto się zapoznać:

Dzień dobry !

Mieliśmy na trasie kilka punktów odżywczych gdzie czekały na nas miski z wodą oraz woda
w kubeczkach, zostały one uprzednio przed biegiem podane przez Państwa do wiadomości uczestników. Były bardzo dobrze rozmieszczone, za co raz jeszcze Państwu dziękuję! Ale oprócz tego mieliśmy jeden dodatkowy punkt z wodą – przy schronisku w Gaju !

Zorganizowało go samo schronisko, co było, przynajmniej dla mnie bardzo miłą niespodzianką. Przy mijaniu go witał nas transparent „Wodopój dla biegaczy fundują schroniskowe ogony”.To był naprawdę bardzo miły gest ze strony schroniska, które przecież wcale nie musiało tego robić, a jednak zrobiło. Powiedzmy sobie wprost to schronisko nie ma nadmiaru pieniędzy, generalnie żadne nie ma, to są skarbonki bez dna…Tym bardziej – przynajmniej ja – doceniam ich gest i tym bardziej chcę się jakoś odwdzięczyć… dlatego wymyśliłem sobie, że nakupię w ramach podziękowania za sobotę karmy dla psiaków i zawiozę, ale pomyślałem chwilę dłużej i może takich osób jak ja jest jednak trochę więcej?

Bardzo możliwe, że się mylę w swoich przemyśleniach, biegacze to jednak w zdecydowanej większości bardzo uczynni i pozytywnie nastawieni do życia ludzie, jestem więc dobrej myśli co od odzewu mojego pomysłu i dlatego chciałbym wykorzystać waszą pomoc, aby dotrzeć do jak największej liczby z nich…
Czekam na Państwa odpowiedź odnośnie tego pomysłu, nie ukrywam że bardzo liczę na pomoc, uważam, że warto to zrobić – dla wszystkich porzuconych psiaków!

Biegacz Anonim 🙂

…Po odczytaniu tej informacji na początku chcielibyśmy podziękować pracownikom schroniska oraz zwierzakom 🙂 za wsparcie uczestników biegu i poniekąd nas – organizatorów – w tym przedsięwzięciu! Ponadto pomysł ‘”naszego” Anonima jest w stu procentach trafny i oczywiście przyłączamy się do akcji!!!

Organizatorzy 5. Mróź Śrem Półmaratonu ogłaszają zbiórkę karmy dla zwierzaków ze schroniska w Gaju. ZBIERAMY KARMĘ DLA PSÓW I KOTÓW ORAZ ŚRODKI CZYSTOŚCI:

  • KARMA: makarony, kasza, sucha karma, karma w puszkach
  • ŚRODKI CZYSTOŚCI: płyny do naczyń, szampony
  • ŚRODKI MEDYCZNE: gaziki, wenflony, strzykawki
  • Ponadto zabawki dla zwierząt, smycze , obroże, poduchy, koce!

Zwracamy się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do naszej akcji. Pokarm oraz inne datki prosimy przynosić do obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a. Akcja trwa od dziś do 20.07.2016r. Po jej zakończeniu, pokarm zostanie przekazany do SCHRONISKA – za ofiarność, dziękujemy.

1


1. Dla wszystkich osób z poza naszego miast i powiatu, którzy zechcieli by wesprzeć schronisko można zrobić to, wpłacając pieniądze na poniższe konto:

Nr konta: 74 1240 6902 1111 0000 5659 4412

Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT PKOPPLPW 74 1240 6902 1111 0000 5659 4412
Fundacja Dr Lucy
ul. Mickiewicza 33
63-100 Śrem

W tytule przelewu prosimy wpisać: dla Schroniska w Gaju – 5MSP (5-ty Mróz Śrem Półmaraton)

2. Mogą Państwo wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju, kupując kubki lub płyty – szczegóły dostępne są na stronie www.schroniskogaj.pl
Zachęcamy do zakupu!

3. Jeżeli widzą Państwo inne formy wsparcia poniżej podajemy dane kontaktowe:
Dane adresowe:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju
Gaj, 63-100 Śrem

Godziny otwarcia schroniska:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – piątek: 10.00 – 17.00
Sobota – niedziela: 11.00 – 18.00

Godziny otwarcia wolontariatu:
Wtorek – niedziela: 11.00 – 17.00

Email: schronisko@onet.com.pl 
Telefony:
661-222-200 Schronisko w Gaju
783-786-023 Gabinet weterynaryjny Fundacji Dr Lucy „FOX”

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI!

schronisko